Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Rilind

 • Проценка
Здраво дечки, ако може една проценка за лаптопот, со овие спецификации: Processor - AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  120
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Ми треба полнач за батерии за Mavic Pro, моделот на батеријата е FB1-3830, линк до полначот: Mavic Battery Charging Hub (Advanced). Ако...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  190
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Нека иде на проценка графичката. Користена е околу година и пол, исклучиво за гејминг. Гаранцијата претпоставувам истечена е, а кутијата ја имам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  376
  • Заклучена
  • Истечен
  • 41.000 ден.
  Се продава PS5 Disc Version со 2 бели контролери во одлична состојба (скоро некористени), PS Plus Essential 1 година - купено пред околу 1 месец...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  532
  На врв Дно