Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од puscyfer

Ponudete vo komentari ili PP. Fala odnapred!
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  70
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.000 ден.
  POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black (европска верзија) во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи. Испробан и функционира со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  143
  • Заклучена
  • Истечен
  • 29.000 ден.
  Се продава POCO F4 GT 128GB во минт состојба (користен е само 1 месец), комплет со кутија и сите фабрички елементи. 120W чарџер, силиконска...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  387
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.500 ден.
  Се продава - десктоп конфигурација: Матична: AsRock B450M HDV Процесор: Ryzen 5 2400G со интегрирана AMD Vega 11 графичка и AMD кулер Рам: G.Skill...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  207
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.000 ден.
  Конфигурација (куќиште) на продажба: Procesor: Intel i7 6700K (Deep Cool Gammax? cooler) Maticna: Gigabyte Z270 HD3P Graficka: Gigabyte GTX...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  208
  На врв Дно