Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Psycore

Купувам еден од следниве Ryzen процесори. Може и половен, може и добар deal негде ако знаете.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  63
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Барам проценка на телефон: S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black. Телеком Гаранција до 10.2024 Еуролинк Осигурување до 10.2023 Козметичка состојба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  331
  • Заклучена
  • Истечен
  Знам дека е long-shot, но ако продава некој 4К 144Hz монитор нека ми пише. Или доколку начекате некој добар deal.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  254
  • Заклучена
  • Истечен
  Се подарува Wraith Stealth Cooler АМ4 изваден од Ryzen 3600. Би требало да компатибилен со сите AM4. @Astro доколку има некоја комбнација да оди...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  471
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам 2 плочки РАМ по 8ГБ, Kingston HyperX Predator RGB 3200Hz. Пожелно да се CL16, но не е задолжително. Гаранција не е битно.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  163
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Барам проценка за следнава конфигурација: CPU AMD Ryzen 5 3600 Six-Core 3.6GHz AM4 COOLER be quiet! Pure Rock Slim 2 MB Gigabyte B450M-DS3H...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  208
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Се бара проценка на графичка карта Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X, домаќински чувана. Никогаш копана. Купена од Анхоч 2018...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  728
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продаваат целосно нови и неотпакувани Galaxy Buds 2 со локална гаранција до 10.2023. Слушалките се со Active Noise Cancelling. Целосни...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  234
  На врв Дно