Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од prichina

 • Заклучена
 • Истечен
Купувам DisplayPort 1.2 кабел , може и 1.4 сеедно е компатибилни се и двата, меѓутоа верувм поефтин е малце 1.2. Така да тој ми врши работа, битно...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  181
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.500 ден.
  Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.020
  На врв Дно