Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од pavlestyle

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Се продаваат следниве работи: Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless - 10.000 денари 3x парчиња Razer Deathadder V3 Pro wireless - 6000 денари Razer...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  372
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Се продава следниов часовник, половен користен година дена. Цена 10000
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  393
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Би ве замолил за проценка на кулеров, кулерот е нов неотпакуван но е без гаранција.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  556
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24 ден.
  1. Asus Dual RTX 3060ti OC edition со преостаната гаранција до јуни 2024год. - ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8GB GDDR6 | Graphics Card...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  856
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Се продаваат следнава конфигурација и делови: 1. Intel i5 10400, ram 16gb ddr4, ssd 500gb, 550w PSU и GTX 1650 SUPER. - Купен е од Хрватска...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  642
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Нов неотпакуван со гаранција. Цена: 7000ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  419
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Купен од Анхоч 2017 почеток користен 4 години и последни 7-8 месеци седи како резервен монитор. Без никаква гребнатинка или оштетување.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  647
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продаваат горенаведените делови користени за интернет, youtube, филмови и понекогаш light gaming. Доаѓаат со оригинал кутии и комплет сите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  415
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продава рутер како од насловот, купен од анхоч септември 2021 и користен е околу 9 месеци и веќе ми седи во кутија неколку месеци поради што...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продаваат слушалки како од насловот нови со кутија 2021 модел, поради вишак од голем број на слушалки...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  238
  • Заклучена
  • Истечен
  • 36.000 ден.
  Се продава следниов компјутер CPU: Intel I5-8400 MB: ASUS PRIME H310M-K, Intel Socket RAM: 2x...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  349
  На врв Дно