Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Pane24

 • 3.000 ден.
Sleduva so site dodatoci za lga15xx , am4 socketi. Dobra sostojba. Cena fiksno 3000 den.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  180
  • 6.000 ден.
  Napojuvanjeto e koristeno na gaming pc, super sostojba. Komplet kabli, dodatoci i kutija za nego. Ima garancija do 09.2025 god. Cena fiksno 6000...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  176
  • 6.000 ден.
  1.Se prodava Asus H370-A , cpu i3 9100F , 2x4gb ram ddr4. Sleduva taka kako sto e na slikata. Cena 6000 den.. 2.Se prodava ploca msi b450, cpu...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  204
  • Проценка
  Se prodavaat Sapphire Pulse 5700XT BE 8gb, so smeneti termopasti. Dobra sostojba i fanovi. Cena fiksno 100e od graficka.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  314
  • Заклучена
  • 200 €
  Se prodavaat: Gainward phoenix 3070 - 200e Palit GamingPro 3070 - 200e. Na kartite ima smeneto pasta i padovi. Cenite se fiksni.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  218
  • 300 €
  Se prodavaat Asrock Phantom 6800xt 16gb. Kartite se vo dobra sostojba so fanovi. Sleduvaat samo grafickite. Cena fiksno 300e od graficka.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  496
  • 450 €
  Asus TUF 3080Ti 12gb. Komplet so kutija. Cena fiksno 450e.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  224
  • 1.500 ден.
  Se prodavaat AMD AM4 procesori. 2x Ryzen 1200 - 1500 den. 2x AMD athlon 3000G - 1000 den. Sleduvaat komplet so kuleri. Cenite se fiksni.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  184
  Kupuvam procesori AMD 5900x , 5950x. Ponudete vo poraka.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  93
  • 6.000 ден.
  Asus Tuf 1660Super 6gb - 6000 denari. EVGA 1660Super 6gb - 6000 denari. Evga 1660 6gb - 4500 denari. Sleduvaat samo graficki. Dobra sostojba i...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  321
  • Заклучена
  • Истечен
  • 150 €
  Colorful DUO 3060 12GB, dobra sostojba i fanovi. Sleduva samo graficka, bez pakovanje. Na zaliha 6 parcinja. Cena 150e.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  485
  • Заклучена
  • Истечен
  • 450 €
  Se prodavaat : 1x Gigabyte Eagle 3080 TI 12gb - 450e. 1x Asus Tuf 3080 Ti 12gb - 470e. - rezervirana. Grafickite se vo ispravna sostojba i dobri...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  460
  • Заклучена
  • Истечен
  • 380 €
  Se prodavaat Gigabyte Gaming OC 10GB, vo dobra sostojba. Komplet so kutii. Cena fiksno 380e -23500 den. Na zaliha povekje parcinja.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  314
  • Заклучена
  • Истечен
  • 160 €
  Se prodavaat Palit i Gainward 3060 12gb. Cena od graficka 160e. Lokacija Skopje. Opciono testiranje na lice mesto.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  336
  • Заклучена
  • Истечен
  • 100 €
  Maticna ploca msi b450 , amd ryzen 1600 , 4gb ram ddr4. Komplet so kutija i dodatoci. Cena fiksno 100e.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  218
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продадено Se prodava psu Corsair HX850.
  Se prodava Corsair HX850 Komplet so site kabli i kutija. Ispravna sostojba. Fiksno 4000 denari.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  170
  • Заклучена
  • Истечен
  • 260 €
  Se prodavaat Sapphire Nitro+ 6800 16GB. Grafickite se so dobri temp, kuleri i sostojba. Sleduvaat komplet so kutii. Cena fiksna 260e
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  344
  • Заклучена
  • Истечен
  • 200 €
  Na zaliha edna graficka vo solidna sostojba. So smeneta termopasta. Dobri temp. Cena 200e - 12.300 fiksna.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  380
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Se prodava mnogu malce koristeno avtoradio. Sleduva komplet so kutija i konektorite za nego. Za 1 din vozila. Cena fiksno 3000 denari. Podetalni...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  207
  • Заклучена
  • Истечен
  Prednost preostanata garancija i da e socuvan. Nebitno dali e 256/512gb memorija. Bitno e da e 12gb ram. Ponudete vo poraka.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  189
  На врв Дно