Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од outsider

 • Заклучена
 • Истечен
 • 6.000 ден.
Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  162
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Се продаваат следните компоненти: 1. Asus Radeon R7 250X 1GB - 1000 денари 2. i5 4440 - 1500 денари 3. Kingston HyperX 8GB 2400 MHz (две плочки по...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  176
  • Заклучена
  • Истечен
  • 22.000 ден.
  Се продаваат следните компоненти АМ4 платформа (комплет) Матична плоча: X570S AORUS PRO AX (rev. 1.1) гаранција до 11.08.2025 *Забелешка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  430
  • Заклучена
  • Истечен
  • 36.000 ден.
  Се продава следното комбо: Матична: ASUS ROG STRIX Z590-F GAMING WIFI Z590 (ComputerUniverse, користена 5 дена и целосно тестирана) Процесор...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  656
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Како што гласи насловот се продава дискот. Купен е од Сетек во 2018 година. Состојбата може да се види на сликите. Праќам по карго на ваш ризик и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  631
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Се продава напојување: Gigabyte G750H со променет кулер поради high pitch noise кој го добивате гратис. Доаѓа со сите кабли и торбата што следат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  630
  • Заклучена
  • Истечен
  • 900 ден.
  Купено од Сетек, користено не цела година. Се продава поради тоа што имам сега безжичен маус. Доаѓа со оригиналната кутија. Контакт: Филип, 071387269
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.021
  • Заклучена
  • Истечен
  Како што гласи насловот, пишете ми во порака ако имате.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  461
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Се продава процесорот, праќам по карго на ваш сопствен ризик.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  300
  На врв Дно