Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од orce97

 • Заклучена
 • Истечен
 • 12.000 ден.
Продадено Се продава RX 6700XT
Se prodava RX 6700XT Graficka Karta. Grafickata e vo odlicna sostojba, tivka so niski temperaturi i ne e otvarana. Kontakt 076 519 105 Orce Cena...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  697
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Se prodava kombo od: CPU: Ryzen 5600X Cooler: Hyper 212 RGB MB: TUF GAMING B550 M-PLUS RAM: 2X8GB Kingston Fury Beast 3200Mhz Сите делови се под...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  810
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продава RX 5700xt Nitro+, графичката е во одлична состојба со сменета термална паста, доаѓа во оригинално пакување. Цена: 9000денари фиксна...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  256
  • Заклучена
  • Истечен
  • 45.000 ден.
  Се продава следна конфигурација: CPU: Ryzen 5600X Cooler: Hyper 212 RGB GPU: Sapphire RX 6700XT MB: TUF GAMING B550 M-PLUS RAM: 2X8GB Kingston...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  434
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продава Xigmatek Nyx micro atx куќиште со glass panel користено два месеци. Куќиштето доаѓа со 4 вентилатори во оригинално пакување Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  338
  • Заклучена
  • Истечен
  Поздрав, купувам RX 580 8gb може special edition или обична верзија битно ми е да е зачувана со пломба и со ниски температури :) Понуди во ПП
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  228
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам АТX Куќиште, битно ми е да е mid tower (поголемо) да има добар проток на воздух и да е добро зачувано. Пишете понуди во ПП
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  248
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Се продава Razer Deathadder v2 маус. Маусот е користен околу две години. Цена 1500 денари Контакт 076 519 105 Орце
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  259
  • Заклучена
  • Истечен
  • 37.000 ден.
  Се продава нов Гејминг PC со следните компоненти: CPU: Ryzen 5 5600x Cooler: Hyper 212 RGB Black Edition MB: ASUS Tuf B550M-PLUS GPU: Sapphire RX...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.697
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Се продава монитор поради надградба со следните спецификации 1920x1080 75Hz 4ms Поседува hdmi, display port i vga i вградени звучници и два усб...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  667
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продава УСБ микрофон сет, зачуван и во одлична состојба и доаѓа во оригинално пакување. Микрофонот е користен неколку недели. Праќам по карго...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  186
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Се продаваат 3 кулери: Intel Stock Cooler AMD Wraith Arctic Alpine 12 Напомена: Кулерите се користени по една недела и се во одлична состојба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  331
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Продадено Swiss Military casovnik
  Се продава Swiss Military Hanowa часовник со водоотпорност од 10АТМ. Користен е 4 месеци, зачуван со минимални траги на користење. Цена: 9000ден...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  729
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Се продаваат 4 вентилатори за PC, вентилаторите се опремени со daisychain што значи може да се поврзуваат еден на друг и светат во плава боја како...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  381
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продава премиум усб звучна карта Creative Sound Blaster x-fi HD. Картицата е користена 2 месеци и е во одлична состојба. Доаѓа во оригинално...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  792
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Се продава миди клавијатура со 25 типки. Клавијатурата е само отворена и тестирана во Аблетон во одлична состојба. Доаѓа во оригиналното пакување...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  474
  • Заклучена
  • Истечен
  • 45.000 ден.
  Се продава Гејминг PC со следните компоненти: CPU: Ryzen 5 5600x + ak400 Cooler MB: Gigabyte Aorus b450 elite v2 GPU: Sapphire rx 5700 xt pulse BE...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  805
  На врв Дно