Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Nikola100

 • Заклучена
 • Истечен
Купувам магнетрон за микробранова печка по можност ист модел - исправен нов , користен или расипан со целосни магнети за евентуална замена на...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  440
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продавам матична GA-AB350-Gaming 3 (rev. 1.x) Key Features | Motherboard - GIGABYTE U.S.A. Продавам процесор AMD Ryzen 5 1600 Specs Графичка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  484
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Mi 10T PRO 5G Процесор:Qualcomm® Snapdragon ™ 865 со 5G RAM:8 GB Ром:256 GB Екран:144hz ips Задна камера:108MP Предна камера:20MP Батерија:5000mAh...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.035
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.900 ден.
  Ryzen 5 1600 со оргинален кулер - 3900 ден Доаѓа во кoмплет кутија - кулер - гаранција истечена - купен од Нексио пред 5 год - и целосна...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.209
  • Заклучена
  • Истечен
  M-audio BX5 , BX8 , JBL305 ,Behringer TRUTH B2030A или нешто слично, Понудете користено во одлична или добра состојба... Поздрав
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  334
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  PSU COOLER MASTER MASTERWATT LITE 400W - 1200 ден CASE обично без фенови- 400 ден Ryzen CPU cooler -200den - за двете ако ги купите - бесплатно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  324
  • Заклучена
  • Истечен
  Понудете RYZEN 5 3600X , 5600 или 5600X користен што поевтино можете Понуди во ПП
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  181
  • Заклучена
  • Истечен
  • 20.000 ден.
  Замолувам за проценка на следниов телефон купен од Нептун пред година и пол - Состојба 10/10 Евентуални понуди во ПП
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  390
  На врв Дно