Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од nikigo

 • Заклучена
 • Истечен
Како што пишува во насловот. Причината е згрешен модел при нарачка од AliExpress.
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  148
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.900 €
  Продавам два видео миксери Atem Extreme ISO цена фиксна 950eur- (hdmi) комплет во кутија, користен 1 година на десетина настани Blackmagic Design...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  324
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Се продава графичката од насловот. Купена е од форумов пред 3 години и не сум ја користел за копање. Сменета е паста arctic mx4 и нови термални...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  285
  • Заклучена
  • Истечен
  • 20.000 ден.
  На продажба се следните мои делови: Noctua NH-D14 2500ден. Case Cooler Master Haf XB со Noctua и Deepcool fans и rockmaster fan controller...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  294
  На врв Дно