Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од nik0la_

 • Заклучена
 • Истечен
 • 750 €
Продавам Apple MacBook Pro 2020 , Купен Април 2021 , состојба 10/10 многу малку користен . Тастатурата е на Германски , Apple Magic mouse ( без...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  287
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам Механичка тастатура со custom коплиња + оригиналните копчиња. Состојба 10/10 Kailh Blue
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  318
  • Заклучена
  • Истечен
  • 450 €
  Продавам Samsung Galaxy S20 Ultra 12/128GB Black комплет со кутија , 5 маски , оргинален полнач. Состојба 10/10.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  398
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.800 ден.
  Продавам Razer Kraken 7.1 Black , купени од Анхоч , уште под гаранција. Користени 4-5 месеци за лајт гејминг , состојба 10/10
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  217
  • Заклучена
  • Истечен
  • 430 €
  Продавам Pixel 6 , 128GB, нов , донесен од US. Network unlocked. Network unlock се губи после мастер ресет ама се одклучува многу лесно, не би...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  328
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.500 ден.
  Продавам монитор MSI Optix MAG241C Перфектна состојба . Гаранција до Мај 2022.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  275
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  Продавам оригинални батерии за Arctis Pro Wireless, Siberia 800, and Siberia 840 wireless
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  548
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  AMD Ryzen 3 4300GE Quad-Core 3.5GHz AM4 6MB w/Radeon RX Vega 6 GPU TRAY w/Wraith Stealth Cooler
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  198
  На врв Дно