Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од NightfurY

 • 500 €
Продавам тв самсунг како што гласи и во насловот спецификаците се следниве : SAMSUNG UE65RU7172 - Display 65 pollici UHD 4K LED - 3840x2160...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  317
  • Заклучена
  • Истечен
  • 600 ден.
  Се продаваат 2 каблиња за GPU 2x8 , должина на кабелот е 20цм во бела боја. Цена за двете : 500 ден САМО СКОПЈЕ НЕ ПРАЌАМ ПО КАРГО .
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  153
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Kако што и гласи насловот продавам тастатура Logitech Gaming G Pro Mechanical Black Тастатурата е користена 1 година во домашни услови и не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  286
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продава монитор https://www.amazon.com/BenQ-XL2430-Equalizer-Competitive-S-Switch/dp/B01H5KKW0A Користен само за гејминг без никакви знаци на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  183
  На врв Дно