Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Nem_Akata

 • 2.500 ден.
Има уште 3+ години гаранција, купена од Анхоч. https://anhoch.com/product/599876445/dimm-32gb-ddr4-3200mhz-kingston-fury-beast-cl16 Слободно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  39
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Има уште 3+ години гаранција, купена од Анхоч. https://anhoch.com/product/599876445/dimm-32gb-ddr4-3200mhz-kingston-fury-beast-cl16 Слободно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  161
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.500 ден.
  Со две педали е, како нов и 100% функционален. Го продавам затоа што немам место ниту време за жал, али од тоа време што поминав со него одлично...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  345
  • Заклучена
  • Истечен
  • 120 €
  Батеријата не работи и е подуена, треба да се смени - така да ако го зимате или 100€ од iFixit EU китов - али имајте на предвид дека shipping до...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  507
  • Заклучена
  • Истечен
  • 600 ден.
  Една DDR4 плочка ко на сликава, 8GB од Transcend.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  274
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Станува конкретно за оваа конфигурација...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  425
  На врв Дно