Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од NecrotoX

 • Проценка
Здраво дечки, ќе ве молам ако може некоја проценка за наведеното SSD, па да оди на продажба. Купено 2020, целосно исправно и во функција до вчера...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  87
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво дечки, ако може проценка за рам меморијава, па да одат на продажба. Користени во оптимални услови. Имаат гаранција од Сетек до 22.06.2025...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  392
  • Заклучена
  • Истечен
  Mи требаат два идентични модули од по 8 GB како на линкот, точен модел HX432C18FB2/8.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  178
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.800 ден.
  Мониторот е целосно исправен и функционален, без никакви мани или дефекти. Го продавам бидејќи веќе немам потреба од него. Користен во непушачка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  858
  На врв Дно