Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Necromancer

 • Заклучена
 • Истечен
 • 6.200 ден.
Продавам TP-Link ER-6020 (V2) Gigabit Multi-WAN VPN Router, нов, само отпакуван и вратен во кутија. Купен е по грешка, од Сетек...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  133
  • Заклучена
  • Истечен
  Подарувам ретро хардвер. Предност за подигање имаат неколку членови кои се ентузијасти. 1. MSI K7T266_Pro2 Ver.2. Доаѓа заедно со процесор и...
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  476
  • Заклучена
  • Истечен
  Го подарувам NAS-от од насловот. Морам да известам, уредов ми е купен одамна, 2010/1 можеби. Се карактеризира со тоа што е ужасно спор, со оглед...
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  337
  • Заклучена
  • Истечен
  Доколку има некој малку користен А32 нека ми пише, претпочитам со кутија и преостаната гаранција да биде бидејќи ми е за подарок. Благодарам.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  156
  • Заклучена
  • Истечен
  Доколку има некој малку користен А32 нека ми пише, претпочитам со кутија и преостаната гаранција да биде бидејќи ми е за подарок. Благодарам.
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  146
  На врв Дно