Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од naumovski-andrej

 • Заклучена
 • 20.000 ден.
Продадено EVGA RTX 3070Ti FTW3 Ultra
Се продава графичката од насловот. Купена февруари 2022 од Computeruniverse, нема гаранција. Користена строго за гејминг и тоа главно CSGO/CS2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  152
  • 29.500 ден.
  Се продава монитор BenQ Zowie XL2566K, 360 херци TN панел. Купен од Анхоч во 2023та, мислам дека има уште околу 2 години гаранции. Мониторот нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  140
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.000 ден.
  Продавам BenQ Zowie XL2546K, 24 инчен 1080p240Hz монитор. Купен од Анхоч на 29ти јули 2022 година, со уште 34.8 месеци гаранција. Користен не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  497
  На врв Дно