Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од menansali

Здраво купувам 34-инч монитор за работа, 2к или 4к понудете
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  48
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продадено SAMSUNG 1TB SSD 990 Pro M.2
  Здраво продавам како нов само тестиран без кутија самсунг ссд, зедов за да склопам компјутер ама се продемислив заради тоа го продавам цена 4500...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  117
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Здраво продавам добар сочувани маус и тастатура маусот е користен околу 2 месеци и има гаранција 9 месеци тасатурата е користен година дена и има...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  308
  • Заклучена
  • Истечен
  • 22.000 ден.
  Zdravo prodavam ASUS Rog Swift 360hz PG259QN monitor dobar socuvan bez nikakov problem i ostetuvanje ASUS Rog Swift 360hz PG259QN 24.5-inch...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  291
  • Заклучена
  • Истечен
  • 50.000 ден.
  Продавам гаминг компјутер без графика склопуван пред 6-7 месеци, цистен редовен MB: Rog strix B550-F CPU: Ryzen 5 5600x RAM: Corsair Vengeance...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  317
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продавам следниве компоненти користен без никаков проблем MB: B365 M AORUS ELITE (rev. 1.0) PROCESSOR: i5-9400F GPU: RX 550 Sapphire Цена 12000...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  269
  • Заклучена
  • Истечен
  Zdravo baram ryzen 7 ili Ryzen 9 procesor
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  365
  • Заклучена
  • Истечен
  • 40.000 ден.
  DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro Продавам добар сочуван како нов лаптоп, користен неколку месеци...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  421
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продава нов монитор DELL P2422H - 7.000 ден. Diagonal Size: 23.8" Panel Type: IPS Aspect Ratio: 16:9 Native Resolution: Full HD (1080p) 1920...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  462
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Zdravo Prodavam dve Steelseries mausi dobri zacuvani i posleduva site dodatoci so niv i imaat garancija Rival 650 Wireless ima garancija do...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  399
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Се продава гаминг лаптоп леново легион у520, лаптопот е добар сочуван и не е многу користен лаптопот доагја со торба и пуњач Спецификации: INTEL...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  438
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.500 ден.
  Продадено DELL P2422H
  Се продава добар сочуван без никаков проблем монитор користен е само две месеци иде со кутија и со сите додатоци, гаранција нема. DELL P2422H -...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  535
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво барам гејмерски столица понудете будгетот ми е до 10 илјади денари.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  263
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Здраво се продава многу малце користен HyperX Cloud II слушалки купен од сетек и има гаранција до 16.01.2025 во топ состојба. Слушалките доаѓаат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  509
  • Заклучена
  • Истечен
  • 36.000 ден.
  Здраво продавам како нов HP лаптоп купен пред 2-3 месеци од а1 само инсталиран е windowsot никогаш не е користен стои во кутијата спецификации...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  441
  На врв Дно