Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од mdeni

 • 7.000 ден.
Продавам Xiaomi Redmi Note 13 128gb. Телефонот се наоѓа во Карпош 1. Истиот е земен од А1 оператор. Не е отпакуван. Документацијата за него не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  29
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  Нарачував разни маици периодов за да испитам броеви, димензии, крој, и слично. Заклучив дека од Gildan мене ми треба L или можда М. XL ми се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  582
  • Заклучена
  • Истечен
  • 650 ден.
  Продавам Microsoft Bluetooth Mouse, сосема нов, само е отворен за проба денес и затворен. Нарачав два, ама испадна дека ми треба само еден...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  520
  • Заклучена
  • Истечен
  Дали ви се наоѓа Kalih Silent Mute Mouse Switch 6*6*7,3mm за маус? Би сакал неколку парчиња, додека чекам да ми стигнат моите од Алија. Може да ви...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  141
  На врв Дно