Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Maxtor

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1 ден.
Поради апгрејд на конфигурацијата ги продавам следните делови. Цените се однесуваат на поединечните делови, нормално доколку се купат два или...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  404
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Продавам нов неотпакуван маус Logitech G Pro Wireless донесен од странство без гаранција. Локација Скопје, за други градови праќам по карго.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  601
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Се продаваат нови отпакувани слушалки Logitech G Pro X. Купени минатиот месец, отпакувани и пробани вкупно 1 час, ги продавам бидејќи не ми...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  355
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење. Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  350
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продадено HDD Western Digital 2TB
  Western Digital WD20EZRZ 2TB купен од Сетек со гаранција до 15.04.2023 год. Дискот е отпакуван и речиси некористен, 7 вклучувања работен помалку...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  175
  На врв Дно