Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од MasteR_#0

 • Заклучена
 • Истечен
Купувам 14/15" лаптоп за отприлика 250-300 евра, ќе се користи само за browsing/филмови итн. Пожелно е да има SSD и барем 8GB рам, процесор...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  115
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Дали ќе може проценка на следниве делови: CPU: 10700K, купен март 2021 со гаранција уште 2-3 месеци, користен цело време на сток MB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  643
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продавам Jabra Elite 3 Navy боја купени пред месец дена, искористени се 2 пати и вратени се во кутија, сфатив дека не ми одговара ваков тип на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.268
  На врв Дно