Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Mario Markovski

 • Заклучена
 • Истечен
Купено Micro-ATX Case
Купувам некое Micro-ATX куќиште до кај 3000 денари, може и поголемо ако имате (по можност со RGB fans). Слободно пишете тука или пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  195
  • Заклучена
  • Истечен
  Како што е насловот купувам лаптоп околу 20к, за гледање видеа и офис. Понудете ми во пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  197
  На врв Дно