Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од lumixoid

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Се продава телефонот од насловот. Максимално зачуван и од користен само со маска и заштитно стакло . Купен од Хај Комуникации на 22.12.2020 и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  266
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ја продавам тастатурата после година и нешто користење. Преминав на Q2 :) Зачувана до максимум и комплетно функционална. Нема aluminum side...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  282
  На врв Дно