Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од kolesk

 • Истечен
Купувам лаптоп, за базични работи. (офис, тимс) Ако имате некој што не ви треба, пишете ми пп со модели и цена.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  85
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам лаптоп за офис употреба, настава на мајкрософт тимс, и најверојатно јутјуб.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  149
  • Заклучена
  • Истечен
  Понудете обичен монитор со hdmi влез. 19/22 инчи. Може и во пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.188
  • Заклучена
  • Истечен
  Да си исполнам детски сон. Купувам ми банд 4/5/6/7. Би преферирал нов. Пишете тука или во пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  166
  • Заклучена
  • Истечен
  Се купува десктоп конфигурација. Употреба : Cad програми (аутокад и солидворкс), youtube, facebook, it forum :D Понудете тука или во пп. Благодарим
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  311
  На врв Дно