Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од kirev

 • Заклучена
 • Истечен
 • 90.000 ден.
Се продава Електричен велосипед DEVRON 28426/530, Alivio 9, црн заради невозење :) Прв сопственик, гаранција кај продавачот Allellectric.mk до...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  892
  • Заклучена
  • Истечен
  • 76.990 ден.
  Се продава заради апгрејд - гаранција до 26.02.2023, батеријата околу 25 полнења, козметички совршен со сите тракатанци и кутии.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  687
  На врв Дно