Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од kikomir

 • Заклучена
 • Истечен
 • 5.500 ден.
Здраво дечки, Ве молам за проценка (па продажба после проценката) на следните делови: Intel i5 2500k процесор Gigabyte GA-Z68XP-UD3 матична плоча...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  419
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво дечки, ве молам за проценка на конфигурацијава. Поради склапање нова, старата ќе иде на продажба. Нема да се дели на делови, ќе иде топтан...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  142
  На врв Дно