Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Jovchez

 • Заклучена
 • Истечен
 • 30.000 ден.
Продавам: Nikon D5600 со kit lens 18-55mm f/3.5-5.6G VR Состојба 9/10 Додадено UV Filter за kit lens Nikon DX 35 MM 1.8G со траги од користење...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  363
  • Заклучена
  • Истечен
  • 29.000 ден.
  Продадено Insta 360 X3 stara 2 meseci
  Se prodava maksimalno socuvana kamera so garancija i pakuvanje, kupena e pred 2 ipol meseci, koristena 10tina pati. Kamerata e vo 10/10 sostojba...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  652
  • Заклучена
  • Истечен
  • 480 €
  Grafickata e socuvana maksimalno, smeneti se thermal pads- Thermal Grizzly isto i pasta-Krynout Extreme Moze da se vidi i proba, sleduva so...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  349
  • Заклучена
  • Истечен
  • 38.500 ден.
  Продадено iPhone 12 Pro Max 256 Graphite
  Телефонот е одлично сочуван. Се е функционално 100%. Ниво на батерија: 89% Доаѓа со кутија, и кабелче. Гратис маска Spidgen. 078-349-395 Angel
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  397
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено MacBook Pro (15-inch, 2017)
  Се спрема за продажба MacBook Pro (15-inch, 2017) потребна е проценка за да се оформи цена. Уредот е во одлична состојба со траги од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  431
  • Заклучена
  • Истечен
  Понудете во дискусија или во приватна порака.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  342
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Се продава Водено ладење 240 купен пред 2 месеци, со активна гаранција, кутија и сите додатоци. Купено од нексио, се продава од причина што купив...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.400
  • Заклучена
  • Истечен
  Zdravo decki, Sklopiv se, da namestam kuler, gledam galahadov nema 1700 bracket.. dokolku nekoj ima, bi sakal da kupam. Angel 078-349-395
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  160
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Се продаваат матична плоча и процесор со гаранција. Процесорот е со гаранција до 05.2024 Матичната е со гаранција до 05.2023 година. Деловите се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  823
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Se prodava minimalno koristen mikrofon so Boom Arm, so garancija uste 9 meseci, kupen kraj na noemvri. Mikrofonot e kako nov, doagja so full...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  533
  • Заклучена
  • Истечен
  Пуштете понуди ако имате нешто како Лиан ли Мини, О11, Ланкул, или слично
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  249
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Се продаваат неколку останати ссд дискови од ригови(Чиа) Тестирани, исправни и сите се со 80% + Health, записите се пониско од TBW warranty на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  516
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Kulerot e kupen pred nova godina, montiran, ne mi se dopagja premnogu estetski zatoa go prodavam. Se konsultirav so deckite vo neksio pred da...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  355
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.000 ден.
  Se prodava maticna ploca x570 asus prime x570-p so ryzen 9 3900X so kit of 2 Ram 2x16 3200MHz Site delovi imaat aktivna garancija Maticnata ima...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  На врв Дно