Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Jovan2389

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1.500 ден.
Продавам дигитална копија од горенаведената игра. Цена 1500мкд
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  125
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Купен средина на 2017та, без преостаната гаранција. Спецификации: екран 15' IPS 60hz CPU i5 6300HQ 2.30GHz GPU Nvdia 950GTX 4GB GDDR5 RAM 8GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  382
  На врв Дно