Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Josifosky

 • Заклучена
 • Истечен
 • 65.000 ден.
Продавам Dell XPS лаптоп со i7 процесор 32GB рам меморија и 1TB SSD диск. Има премиум гаранција до 1ви Март 2024.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  341
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 €
  Продавам Macbook Pro 2018 купен во 2019 од Neptun со конфигурација i5 процесор, 8gb рам, 256 ssd, 13" дисплеј во одлична форма. Со него иди...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  314
  На врв Дно