Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Ivicakmk

 • Заклучена
 • 2.000 ден.
Продадено Продавам Asus USB-AC56
Ќе замолам за проценка на Asus USB-AC56. Купено од странство (нема гаранција), ми седи во фиока па подобро да си најде некој што би го користел...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  167
  • Заклучена
  • Истечен
  • 350 €
  Мониторот нема ниту еден мртов или заглавен пиксел, ниту знаци на користење или козметички оштетувања. Спецификации: 32" AHVA (IPS) 4K екран 60Hz...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  380
  • Заклучена
  • Истечен
  • 350 €
  Ако може проценка на мониторов од потпис. Купен е од Анхоч околу 2016-2017 година (не можам да ги најдам документите), гаранцијата е секако...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  316
  На врв Дно