Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од incontempt

 • Заклучена
 • Проценка
Продадено Половен Ryzen 9 5900x
Проценка и продажба на ryzen am4 r9 5900x, гаранцијата за процесорот е помината.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  148
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продадено MSI B450 Tomaxawk max
  Се продава користена матична плоча MSI B450 Tomaxawk max, флешуван е последниот биос, 100% исправна и зачувана со сите додатоци, гаранцијата е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  223
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Се продава ryzen r5 3600x без гаранција. 4000ден....или предлог цена.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  298
  • Заклучена
  • Истечен
  • 20.000 ден.
  Продадено rtx 3070 fe
  Проценка па продажба на користена rtx3070fe без гаранција, графичката слабо ја користам па подобро некој друг нека ја игра/работи... Купена е од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  591
  На врв Дно