Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од imortel

 • Заклучена
 • 7.000 ден.
Продадено Garmin Edge 530
Се продава користен и солидно сочуван Garmin Edge 530. Веќе не го користам скоро цела година па ми фаќа за џабе прашина. Го добивате со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  186
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.000 ден.
  Продадено Insta 360 X3
  Се продава Insta 360 X3 камера купена од Анхоч на 12.04.2024, користена е неколку дена со предходно вградени заштитни леќи. Доаѓа со веќе вградени...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  170
  • Заклучена
  • Истечен
  • 78.000 ден.
  Се продава iPhone 15 Pro Max 256gb Blu Titanium Купен од Нептун на 02.02.2024, користен со заштитно стакло и фотрола. Се продава бидејќи сеуште не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  272
  • Заклучена
  • Истечен
  Купено Display Port 1.4 cabel
  Купувам исправен DP 1.4v кабел.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  176
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено Dell S2719DGF
  Се продава одлично зачуван Dell монитор купен од Анхоч пред 3-4 години со измината гаранција, користен во непушачка просторија стриктно за играње...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  251
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Една проценка за следнава конфигурација која е користена стриктно за гејминг со помината гаранција на сите делови (освен можеби на SSDто 860,ама...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  • Заклучена
  • Истечен
  • 260 €
  Се продава 1 година користен. Купен од Германија, користен со маска и заштитна фолија на екранот. Гаранција нема. Следува со кутија без полнач.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  380
  • Заклучена
  • Истечен
  • 58.000 ден.
  Продавам нов iPhone 13 Pro со 128gb бела боја. Телефонот е купен од Нептун на 12.07.2022. Користен е до 16.07.2022 година со заштитна маска и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  245
  На врв Дно