Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од igor_igor

 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  81
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.800 ден.
  Исправна графичка карта Sapphire Nitro+ RX580 4GB
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  258
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Исправни графички Sapphire Nitro+ RX580 4GB GDDR5 На залиха 6 парчиња. :) За тие што не се од Скопје испорака само преку ЕЛС + 150 денари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  339
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Исправна графичка Sapphire Nitro + RX570 4GB GDDR5 со одлични кулери.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  380
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам комплетно исправна плоча чипсет H410 или H510. Гаранција не е лошо да има, но не е задолжително, може и без. Цената предност. :)
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  786
  На врв Дно