Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од hpetrovski

 • Заклучена
 • Истечен
 • 9.000 ден.
Продавам 3Д принтер Anycubic Photon, рекреативно користен помалку од 100 саати. Макс волумен на принт 115mm *65mm *155mm, повеќе инфо тука. Со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  991
  • Заклучена
  • Истечен
  • 900 €
  Canon 5D Mark III, ~65k shutter count + SanDisk Extreme Pro 64GB CF картица (картицата е користена нецел месец). Само тело и картица - 700€, со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  335
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Sennheiser 6XX (еквивалент на HD650), користени околу пола година дена, во одлична состојба. https://drop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.053
  На врв Дно