Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од hehexd

 • Заклучена
 • Истечен
 • 2.500 ден.
Продавам маус Steelseries Prime и механичка тастатура Redragon K630 outemu brown, PINK backlight. Маусот има гаранција од gjirafa50 до 29 април...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.021
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Продавам нови, неотпакувани noise cancelling слушалки Bose 700 Wireless Цена 14000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  439
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.000 ден.
  Продавам нови, неотпакувани noise cancelling слушалки Bose 700 Wireless, црна боја. Цена 17000 денари, локација Велес, можам да ги донесам во Скопје.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  1.243
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продава монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS, стар месец ипол, целосно пакување со пропратните кабли hdmi и displayport. Мониторот има еден заглавен...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  708
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продавам нов, неотпакуван маус SteelSeries Aerox 5 Wireless, 1 година гаранција од жирафа. Цена 6000 денари, Локација Велес, може и да се донесе...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  276
  На врв Дно