Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од hawk

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Се продава следнава периферија: 1. Fantech Visage II HG17s - Fantech Visage II HG17s | Fantech Official | Gear Up & Win - многу малку користени...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  352
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продава лаптоп ASUS X543U. Купен 2020 од Нептун, многу сочуван, без гаранција. Има replacement полнач, купен од Анхоч, со една година...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  401
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30.000 ден.
  Се прoдава ASUS лаптоп, користен за лични потреби, следи заедно со полнач, кутија и е потполно исправен. Спецификациите на лаптопот се следниве...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  670
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Се продаваат два пара слушалки, тастатура и глувче. White Shark Spartan TKL Mechanical RGB - малку користена, со кутија, нема гаранција - 1000...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  685
  На врв Дно