Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од gremlin

 • Заклучена
 • Истечен
 • 40.000 ден.
Се продава графичка нова некористена Manli RTX 3080 10GB LHR купена е во грчка од по одамна со цел да се користи за копање но никогаш не е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  185
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продавам ссд диск Samsung 980 Pro 500GB купен од Анхоч користен 2 години во лаптоп како примарен диск, во одлична состојба во оригинално пакување...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  276
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продава меморија за лаптоп два модула DDR4 2x8GB Kingston Fury Impact 3200Mhz CL20 1x8R. Во оригинално пакување, користени се одприлика година...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  352
  • Заклучена
  • Истечен
  • 70.000 ден.
  Продадено Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H
  Се продава лаптопот подолу, купен во нептун со уште една година гаранција, во одлична состојба нема ниту една трага од користење, користен е со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  509
  • Заклучена
  • Истечен
  • 19.500 ден.
  Се продаваат следниве две графички, во одлична состојба се без гаранција: ASUS ROG-STRIX RX580 8GB = 10500 den EVGA GFORCE RTX 2060 SUPER 8GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  434
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.500 ден.
  Се продава графичка MSI Ventus RTX 2060 6GB , користена за гејминг, во одлична состојба без гаранција.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  218
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Се продаваат TWS слушакли : EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth Earphone Hybrid ANC Hi-Res certified Knowles Balanced LHDC LDAC decoding...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  574
  • Заклучена
  • Истечен
  • 19.000 ден.
  Samsung S20+ 8/128 Cosmic Grey, SM-G985F/DS (дуал сим), купен од мобилара (нов фабрички запечатен) , само што му истече гаранција, користен, во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  948
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Продавам, нов неотпакуван Samsung A52s 6/128 црна боја, земен од А1. Цена 16.000
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  375
  На врв Дно