Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Goran27

 • Заклучена
 • Истечен
 • 10.000 ден.
Продадено ROG-STRIX-RX5700XT-O8G-GAMING
Се продава картата од насловот , користена во домашни услови , не е отворена никогаш , користена само за light гејминг,буквално без никаков...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  247
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  slusalkite se novi , staveni samo ednas i pakovani vo originalnata kutija , garancija imaat vo anhoch uste 20 meseci , kupeni se za merak da go...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  232
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  гамепадот е одлично сочуван многу малце користен , 100% фунционален , кулерчето за ладенје си работи супер еден од подобрите гамепади на logitech...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  511
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  https://gjirafa50.mk/aksesore-40/tastiere-5/me-kabllo-2/tastiere-logitech-g413-se-tkl-kailh-brown-us-e-zeze Се продава во одлична состојба , нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  877
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  барам проценка на рамот еве линк : F4-3200C14D-16GFX - Specification - G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  191
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продадено Logitech Desk Mat Studio
  Kористено е само 2 дена и вратено во кутија Цена 1000 денари Опис МausePad/Подлога за глувче и тастатура. Изработено од првокласни материјали...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  389
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.500 ден.
  Продадено NITRO+ RX 580 4G G5
  Ја продавам графичката од насловот Користена за гејминг,нема никаков проблем,ладна тивка,во игри достигнува до 72c Линк : NITRO+ RX 580 8G G5...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.413
  • Заклучена
  • Истечен
  kako што гласи насловот купувам 6800XT , пожелно да е со гаранција понуди во пп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  293
  На врв Дно