Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од goramn

 • Заклучена
 • 590 €
Продадено Steam Deck OLED 512GB
Продавам нов, неотворен Стим Дек ОЛЕД.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  289
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Продавам Стим Дек ЛЦД со 512ГБ внатрешна меморија. Купен директно од Стим пред 17 месеци. Мај, 2022ра. Го продавам бидејќи ќе земам ОЛЕД верзија...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  570
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.499 ден.
  Здраво, Продавам Самсунг С10+/SM-G975F/DS у задоволнителна состојба. Има минимална „линија“ на долната лева страна шо не претставува проблем при...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  410
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Здраво луѓе, Продавам нов, неотпакуван паметен саат за на рака. Цена 10.000 мкд.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  732
  На врв Дно