Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од gokica

 • Заклучена
Здраво другари, Ми треба 3д принтани подметачи за мали звучници. Ако некој се бави со ова пишете ми пп. Благодарам
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  81
  • Заклучена
  • Истечен
  Ако некој има за продавање екстерна звучна картица 5.1 или 7.1 што се врзува преку USB пишете. Исто ако сте виделе во МК пишете каде може да се...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  87
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Подарувам стар принтер М1120: https://support.hp.com/us-en/product/details/hp-laserjet-m1120-multifunction-printer-series/3447595 Пred...
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  150
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Logitech Z 2300. Најмоќните звучници произведни од оваа фирма. 8 ичен вуфер, тородијален трансформатор без ронка шум и засилувач кои испорачуваат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  271
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продадено Logitech Z333
  Користени десетина дена на екпериментална конфигурација која не заживеа. Оттогаш седат запакувани. Немаат никакви грепки, прашина и сл. Практично...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  177
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Ако на некого му фаќаат прашина 2.1 звучници за компјутер со поголема јачина пишете ПП. По можност од Скопје. Благодарам
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  170
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  https://www.neptun.mk/categories/gaming/gaming_dodatoci_za_kompjuteri/Gaming_slusalki/JBL-QUANTUM-200-BLK Слушалките се купени пред месец дена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  312
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Продадено Schiit Asgard 3
  Schiit Asgard 3 Мојот омилен засилувач за слушалки на сите времиња. Го продавам зашто бирото ми е натрупано со милијарда парчиња опрема. Морам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  477
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Topping NX4 DSD
  Topping NX4 DSD (фотографиите се од интернет). Наполнета батерија два пати откако е купено. Доаѓа во фабричко пакување со сите додатоци. Нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  777
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено UniFI AC LR w PoE adapter
  Продавам аксес поинт UniFI AC LR тањир со PoE адаптер. https://store.ui.com/products/unifi-ac-lr Купен е од кај нас...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  786
  • Заклучена
  • Истечен
  Купено Купувам DAC
  Здраво, Ако некој има и така му стои DAC од типот на Topping E30, SMSL Sanskrit MKII или слично нека пише ПП. Би земал во предвид било кој буџет...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  245
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Канцелариски скенер Fujitsu ScanSnap IX500: https://www.fujitsu.com/global/products/computing/peripheral/scanners/scansnap/ix500/ Брзината на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  533
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  32GB - 3500 ден. - https://www.amazon.com/Sony-Professional-32GB-Memory-QDG32E/dp/B01MTOM67J 64GB - 8000 den. - Nikon 64GB XQD Memory Card 32GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  136
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Нов! Фрижидерот е купен пред отприлика месец дена од нептун...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.125
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Добар ден. https://www.tpdz.net/productinfo/511207.html Topping L30 засилувач за слушалки и пред засилувач за звучници. Го купив пред некои...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  560
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Микрофон Marantz MPM-1000U https://www.marantzpro.com/products/view/mpm-1000u Купен од Skymusic пред неколку дена за 3,850 денари. Микрофонот...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  303
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Таблет за цртање XP Pen Star G960S Plus...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  552
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Добар ден. Би замолил за проценка на монитор Dell UP3216Q...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  274
  На врв Дно