Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Goce gl

 • 1.800 ден.
СЕ ПРОДАВА КУЛЕР ЗА ПРОЦЕСОР АНТЕК А400 РГБ. КУЛЕРОТ Е НОВ НЕ ОТВОРЕН СО ФАБРИЧКАТА ФОЛИЈА КАКО СТО МОЖИ ДА ВИДИТЕ ОД СЛИКИТЕ И ВИЕ КЕ ЈА ИМАТЕ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  182
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  1.ТАБЛЕТ ФИЗИЧКИ МАКСИМАЛНО ЗАЧУВАН(РАБОТИ САМО НА СТРУЈА БАТЕРИЈАТА Е ИЗВАДЕНА ОД НЕКОРИСТЕЊЕ СТАНА НЕУПОТРЕБЛИВА) НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ДЕТАЛНИ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  277
  • Заклучена
  • Истечен
  Комбинација ам4 Матична,процесор,рам 16 гб Понуда инбох со слика Буџет 6500 денари
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  173
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  1.ТАБЛЕТ ФИЗИЧКИ МАКСИМАЛНО ЗАЧУВАН(РАБОТИ САМО НА СТРУЈА БАТЕРИЈАТА Е ИЗВАДЕНА ОД НЕКОРИСТЕЊЕ СТАНА НЕУПОТРЕБЛИВА) НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ДЕТАЛНИ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  428
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам: Матична Чипсет a320 Процесор RYZEN 3 1200 Рам 2х8 гб 2666мхз Графичка до 2000 денари
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  315
  • Заклучена
  • Истечен
  здраво! купувам една од горенаведените графички,ми треба за постара конфигурација Lga 775 gt 1030 да биди ддр5 и gtx 750ti без конектор за...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  123
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Се продава кулерот од сликите.истиот е максимално зачуван и краток период користен.доаѓа комплет со сите елементи за интел и амд.на линкот имате...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  203
  • Заклучена
  • Истечен
  Буџет 1000 денари Понуда инбох со слика
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  312
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  ЗДРАВО! БАТЕРИЈАТА Е НОВА НЕ КОРИСТЕНА НЕ ОТВОРЕНА СО ЛЕПЕНКА КАКО ШТО Е ЗЕМЕНА. КУПЕНА НА 22.02.2023. ЛИНК ЗА ТОЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ:Redmi 10000mAh...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  344
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво! Купувам ам4 матична плоча основна чипсет а320 ништо посебно.идинствено важно биосот да го подржува Ryzen 3 2200g.понуда инбох Благодарам !
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  861
  • Заклучена
  • Истечен
  понуда инбох град прилеп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  116
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  двата диска се употребуваат без никакви проблеми за карактеристи по моделот на интернет можи да си проверите цена-двата 1500 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  412
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  BITFENIX ALCHEMY 2.0 се продаваат каблите од сликата,истите се ставени во пц 5 дена и извадени се нови без никакви знаци на користејње има...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  288
  • Заклучена
  • Истечен
  Ништо посебно обично од постарите град прилеп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  193
  На врв Дно