Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од gego

Здраво. Ми треба плочката или ХДД Сигеjт модел ST3000DM001 или друг модел со оваа плочка. Треба плочката да е исправна, ХДД-то може да е...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Неисправен - за делови
  Прегледи
  73
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Продадено XFX RX580 8GB GTS XXX edition
  Ја продавам поради направена надградба. Картата е земена од Пане пред 1 година. Отворена и замента паста на ГПУ и сменети термални падови. Во идле...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  363
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво. Некој да продава матична за Ryzen 5 3600? Преферирам да е со 5.1 те. 6 влезови/излези на звучната. Понуди во пп. Благодарам!
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  214
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.999 ден.
  Одличен поклон за Нова Година. Продавам не користен Редми Ноте 9 про, со спецификации од сликата. Уклучен еднаш и денес уште еднаш колку да се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  394
  На врв Дно