Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Gaston

 • Заклучена
 • Истечен
 • 3.000 ден.
Продавам RAM DDR4 2x8GB G.Skill TridentZ F4-3200C16D-16GTZB DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V Слики и од v16 и од v17 Thaiphoon. Без проблем работи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  436
  • Заклучена
  • Истечен
  Знам дека е long shot, ама можда на некој му останала по фиоки футрола за телефонов да понуди. Оригинална барам пред се, зашто ова фејковите што...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  209
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Како што гласи насловот - Продавам Ryzen 3700X. Купен од Сет, гаранција помината. Процесорот е бокс, но без кулер, кулерот отиде уште кога го...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.272
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Продавам одлично сочуван Wi-Fi 6 рутер Mi (Xiaomi) Router AX1800. Линк овде...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  297
  На врв Дно