Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од FreakyDroid

 • Заклучена
 • 10.000 ден.
Продадено GTX 1080Ti
Продавам 1080Ti MSI Duke во одлична состојба. Цена 10к 075-949-964 Барајте ме на Viber, телефонот ми е на поправка. Или тука во ПП.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  141
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продадено 2TB WD Green
  Се продава дискот од насловот WDC WD20EARX-00PASB0 Проверен со апликации дали е здрав, сите извадија 100%. Дискот беше користен како бекап и ретко...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  235
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Го продавам мониторот од насловот. Нема да ви ги листам сите спецификации, ќе си ги најдете од нет :) Купен Март 2020, има уште 6 месеци...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  394
  На врв Дно