Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од FLEGMA

 • 1.300 ден.
Користен, добро сочуван и целосно исправен (без дупли кликови со скрол кој не прескокнува и сл.) Исчистен (и внатре) и спремен за продажба Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  158
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  Продавам зачуван и исправен Cisco AP (WAP4410N) 1200 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  458
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продадено DAC/DAP - S.M.S.L DP3
  Како што гласи насловот. Продавм врвен модел на DAP/DAC од компанијата S.M.S.L со DAC chip > ESS Sabre ES9018Q2C • Using dual SABRE ES9018Q2C...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  527
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Saitek X52 - H.O.T.A.S
  Се продава Saitek X52 во добра состојба и целосно исправен. Сите потенциометри здрави, линеарни и без шум (spikes) Софтверски поддржан од Windows...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  470
  На врв Дно