Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Fidan

 • Заклучена
 • Истечен
 • 800 ден.
Се враќа на продажба Поради надоградба, се продава празно куќиште АТХ. Следи со два вентилатори 12см, еден напред, незнам бренд и еден позади...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  271
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ми треба проценка за телевизоров, па да одлучиме дали ќе оди на продажба. Сакам да го сменам телевизоров за поголем, а немам каде да го сместам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  313
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Поради надоградба, се продава празно куќиште АТХ. Следи со два вентилатори 12см, еден напред, незнам бренд и еден позади deepcool, плус...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Продадено PSU Gigabyte 470w
  Напојување ПСУ Gigabyte GE-E470A-C4 470w. Напојувањето е супер сочувано, не е отварано, сервисирано, поправано… Се продава поради надоградба
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  130
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Продадено GEFORCE GTX 1070 Dual 8GB
  Графичката се користи моментално за гејминг, не покажала никакви знаци на бучење, свирење, прегревање... сеуште е во компјутер, може да се тестира...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  270
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Продадено XFX Radeon Rx 580 4GB
  Графичката се користи моментално за гејминг, не покажала никакви знаци на оштетување, бучење, свирење, прегревање... сеуште е во компјутер, може...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  187
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено ПС4 500гб
  Ве молам проценка за ПС4 -500гб. Конзолата е купена во Галерија на 31.12.2018год. Прв сопственик, играна по дома. Супер сочуван, никогаш...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  209
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продадено Iphone 6s (64BG)
  Iphone 6s (64GB), телефонот е солидно сочуван, има знаци на користење (види слики), скршено предно стакло(оригинален неменуван екран), батеријата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  193
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Продадено Iphone 6s (16GB)
  Iphone 6s (16GB), телефонот има видливи знаци на користење (види слики), скршено предно стакло, батерија оригиналната 69% капацитет. Тачот...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  531
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Продадено Redmi Note 9
  Redmi Note 9 (3/64), телефонот е користен од пензионер, цело време со заштитна маска и стакло, нема никакви оштетувања, комплетно пакување...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.037
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Друштво, имам неискористен фамилијарен буџет од телеком од 30000ден. Морам да го искористам до 15.12.2022год. Бидејќи моментално мене не ми треба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  636
  На врв Дно