Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Ficho

 • Заклучена
 • Истечен
Барам мобилен телефон од 15 до 20к. Приоритет батерија и брзо полнење, останатото не ми е приоритет. Сите понуди во пп. Благодарам однапред.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  111
  • Заклучена
  • Истечен
  • 28.000 ден.
  Се продава горенаведената роботска правосмукалка купена од Smartus на 30.09.2021 - та година. Се продава заради апгрејд. Има мали грепки по...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  287
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ве молам за проценка за Xiaomi M365 electric scooter купен од Грција во 2018/2019-та година. Пројдена е гаранцијата. Ставени се полни гуми, нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  374
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво дечки, ќе ве замолам за проценка горенаведениот монитор зашто откако се преселив во друг стан и од тогаш никако да му најдам соодветно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  2.963
  На врв Дно