Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од fazrijan

 • Заклучена
 • Истечен
 • 13.000 ден.
Продавам нискобуџетен гејминг компјутер во топ состојба,сотавен од следниве компоненти: MB: MSI X79A-GD65 (8D) CPU: Intel® Core™ i7-3930K 12M...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  199
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Podavam polovni tastaturi mausi i zvicnici koj e zaeteresiran neka poveli. 1.Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard with RGB - 2000 den...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  384
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  1. Tastatura Genesis Gaming Thor 300 Mechanical Brown Switch RGB Backlight. cena 1500 den. 2. Tastatura ASUS TUF Gaming K1 RA04. cena...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  420
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продавам CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red во топ сосотојба со следниве карактеристики: CHERRY® MX Red...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  497
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10 ден.
  1. Logitech G300s Optical Gaming Mouse Cena 1000 den. 2. Logitech Wireless Performance Mouse MX Cena 1200 den. 3. Logitech G933 Artemis...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  661
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продадено Logitech Formula Force EX
  Продавам волан Logitech Formula Force EX за компјутер а можеби работи и на XBOX ili SONY немам пробано. Воланот е во топ сосотјба. Цена 2500 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  544
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продавам надворешен диск Western Digital Elements 3.5" 4.0TB дискот е во перфектна состојба користен е нецели 2 дена. Цена 5000 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  812
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Продадено XBOX One 500 GB
  XBOX One домакински користен доага со сите кабли еден контролер и нормално GTA5 Цена 6500 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам две тастатури користени се неколку месеци. 1.Keyboard Genesis Gaming Thor 300 Red Switch White Backlight 1500 ден. 2.Keyboard Genesis...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30 €
  Prodavam dve Apple A1314 wireless bluetooth keyboard. Tastaturite se vo odlicna sostojba. Cenata e za edna tastatura.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  245
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Drustvo ako moze edna procenka pa da odi na prodazba :) Procesor:Intel® Xeon® Processor E5-1650 v2 12M Cache, 3.50 GHz Ram:32GB DDR3 4 X 8GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  279
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25 €
  Apple Wireless Keyboard А1255
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  558
  На врв Дно