Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Enis-Phantom

 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  546
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми требаат 2 матични за интел 8/9 генерација. Не барам некоја специјална матична да се само исправни и по можност што по евтини ќе бидат за офис...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  109
  • Заклучена
  • Истечен
  • 36.000 ден.
  Се продава Ајфон 12 црн купен од А1 оператор без никаква грепка со 100% батерија користен 30 дена.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  304
  • Заклучена
  • Истечен
  • 20.000 ден.
  Се продава Iphone 12 Mini 64 GB телефонот е како нов буквално нема ни една грепка на него од прв ден користен со футрола и заштитно стакло се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  389
  • Заклучена
  • Истечен
  • 50.000 ден.
  Се продава Ајфон 12 Про Макс 256ГБ купен пред 2 месеци со гаранција до 17.08.2023 Од прв ден е со стакло и маска нема буквално ни една грепка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  183
  • Заклучена
  • Истечен
  • 44.000 ден.
  Се продава одлично сочуван Ајфон 12 Про Макс од прв ден со фолии без буквално никаква грепка во физичка состојба како нов. Купен од Телеком со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  360
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Се продава следната карта во беспрекорна состојба користена во домашен компјутер за лајт гејминг...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  228
  На врв Дно