Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од dreamson

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Сакам да го продадам маусот бидејќи не го користам. Се однесува за A4Tech Mouse XGame XL-747H, користен е само неколку пати и така ми стои. Да...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  225
  • Заклучена
  • Истечен
  • 600 €
  Ги продавам двата ресивера, Yamaha RN-500 стерео интернет ресивер, и Harman Kardon AVR-365 сараунд ресивер. Ресиветите се како нови со оригинал...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  266
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30.000 ден.
  Продавам звучници JBL L80, сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучник Magnat Vector Center. Сите уреди се максимално...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  565
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892 докажан, издржлив и врвен модел од Yamaha со CD DIRECT AMP и PURE DIRECT. Со по два големи кондензатори...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  873
  • Заклучена
  • Истечен
  • 750 €
  Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Звучниците се висока класа од лична колекција купени од прв сопственик, без...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  881
  На врв Дно