Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од DonFrozex

 • Заклучена
 • 5.000 ден.
Обнова на стариот оглас. Членот што ја купи се предомисли и ја врати после еден ден, а немав време да ја објавам од ново. Keychron K8 Wireless...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  201
  • Заклучена
  • 300 €
  Продавам Самсунг S21+ 8/128gb, purple. Користен е 2 години со заштитна маска, купен у Холандија (истечена гаранција). Телефонот е максимално...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  196
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.500 ден.
  Продадено Mechanical Keyboard Keychron K8
  Пошо се подновив со сет МХ, нема поента keychron-ов да фаќа прашина така. После проценка ќе иде на продажба. Детали: Keychron K8 Wireless...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  450
  • Заклучена
  • Истечен
  • 380 €
  Како што гласи насловот, продавам компјутерско/канцелариско биро на подесување на допир. Станува збор за следниот модел - BEKANT. Точните...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  953
  • Заклучена
  • Истечен
  Сакам да ги „подновам“ старите мои со компјутер и телефони кои нема да мора на секои Х месеци да им чистам кеш, бришам вируси, ресетирам и слично...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  636
  На врв Дно